Розпашні ворота

Розпашні ворота

Розпашні ворота

top_residenziale_battenti.png

Автоматичний комфорт

Приводи Came для розпашних воріт автоматично роблять ваше життя комфортнішим. Забудьте про незручності, про необхідність виходити з машини у дощ або холод і самотужки відкривати важкі ворота. Все стає набагато простіше, автоматика реагує на ваші команди з максимальною точністю та безпекою.

Серед безлічі рішень є лише одне, яке ідеально підходить для вас

Автоматика Came для розпашних воріт ідеально підходить як для нового будівництва, так і для перебудови існуючих споруд. Зупинивши свою увагу на цьому рішенні, ви зможете автоматизувати ворота без значних витрат і складних змін конструкції. І унаслідок отримаєте систему з вбудованим редуктором, що має відмінні технічні характеристики та максимально просту у використанні.


Перш ніж встановлювати автоматичні ворота, врахуйте такі моменти ...

Розпашні ворота можуть складатися з однієї або двох стулок: вони, як правило, відкриваються усередину і їм потрібно більше простору. Ще на стадії планування установки воріт важливо оцінити, чи можлива установка підземного, майже невидимого, приводу.

Щоб вибрати найбільш придатний пристрій автоматичного управління воротами, потрібно знати приблизні розміри та вагу стулок воріт. Важливо також враховувати наявність стовпів або стін, які зменшують простір для відкриття стулок.


Распашные ворота

Шукаєте «непомітне» рішення для воріт, що автоматично відкриваються?

Вибирайте привод управління воротами для підземної установки. FROG — система управління для стулок шириною до 3,5 м. Вона легко встановлюється та знаходиться в корпусі, який забезпечує високу ступінь захисту всіх елементів приводу. Це ідеальний варіант, якщо ви плануєте встановити нові ворота. FROG-PLUS має ті ж переваги, але більш високу потужність. Пристрій підходить для воріт вагою до 1100кг і розрахований на максимальну ширину стулки 7,0 м.

Якщо ж ви хочете автоматизувати дійсно важкі ворота, промислові розпашні або прикрашені художнім куванням, то єдиним правильним вибором буде установка для них системи управління SUPER FROG. Цей пристрій дійсно найкращий у своєму сегменті! За допомогою SUPER FROG можна управляти розпашними воротами вагою стулки до 1500 кг.


matita_battenti_02.png

Обмежений простір відкривання воріт?

Рішення, яке вас задовольнить, — зовнішній лінійний привод. Подальший вибір залежить від того, які саме ворота ви хочете автоматизувати. АТІ (А3000) — це привод для широко розповсюджених воріт із шириною стулки до 3 м. АТІ (A5000) підходить для воріт середнього та великого розміру. Якщо ворота великого розміру, і ви їх відкриватимете часто, — для вас підійде модель АТІ 24V. 

У вас гарні ковані ворота?

Рішення, яке ви шукаєте — це КRОNО. На 100% сталевийзалізний редуктор у стильному алюмінієвому корпусі.


Распашные ворота

Масивні стовпи воріт?

У такому разі вам підійде важільний привод. FAST40 — це пристрій з низьким енергоспоживанням для управління стулкою шириною до 2,3 м. Якщо у вас є ворота великих розмірів зі стулками до 4 м, ми рекомендуємо FERNI, надійний і потужний.


matita_battenti_01.png

Вас цікавить автоматизація воріт меншого розміру?

Якщо стовп дуже вузький, але шириною не менше 8 см, а також якщо він розміщений впритул до стіни або паркану, вам потрібен STYLO. Цей привод ідеально підходить для автоматизації невеликих пішохідних проходів зі стулками шириною до 1,8 м


Переваги, які ви отримуєте

Усі приводи CAME для розпашних воріт мають “smart” параметри, покликані полегшити ваше життя та забезпечити повний контроль при відкриванні та закриванні воріт, незалежно від того, де вони встановлюються.

cancelli_a_battente_10.jpg

Сучасний дизайн, непроникність для негативного впливу довкілля, естетична сумісність з вашим об’єктом.

ce-logo.jpg

Усі системи управління для розпашних воріт пройшли перевірку відповідно до європейських стандартів. Тому ви можете бути впевнені в безпеці системи, яка легко пройде сертифікацію компанії-інсталятора та може отримати юридичне підтвердження цього.

cancelli_a_battente_09.png

Для максимальної ефективності в громадських місцях і житлових комплексах компанія CAME створила приводи на 24 вольт постійного струму. Ці системи гарантують безперебійну роботу навіть у разі збою електроживлення.

cancelli_a_battente_12.png

Налаштуйте комфорт, функціональність і простоту управління вашими воротами. Ви можете вибрати модель дистанційного керування та аксесуари безпеки з урахуванням ваших потреб. Усі вони поєднуються між собою та повністю сумісні


cancelli_a_battente_13.png

Віддаючи перевагу пристроям CAME, ви обираєте безпеку. Кожна система управління має своє маркування EN Tested. Це означає, що вона була виготовлена та випробувана відповідно до суворих європейських стандартів, що стосуються сили впливу. Тому, вона легко пройде сертифікацію у компанії, якій ви довірите установку системи на ворота.

cancelli_a_battente_14.png

Маркування 100% Made in Italy (100% Зроблено в Італії) засвідчує оригінальність продукції. Свідчить про те, що вся продукція вироблена якісно з надійних матеріалів, пройшла перевірку в жорсткому режимі на міцність та стійкість до екстремальних температур.CAME Україна вітає Вас!
Залиште ваш e-mail і отримайте корисну інформацію по продукції CAME
Якщо ви
  • Виробник воріт
  • Монтажник воріт
  • Системний інтегратор
  • Спеціаліст з систем безпеки
Натисніть сюди
Якщо ви
  • Шукаєте для власних потреб ворота, шлагбаум, домофон, паркувальну систему, боллард, систему контролю доступу та інше

Натисніть сюди
Не цікаво