Гаражні ворота

Гаражні ворота

Гаражні ворота

top_residenziale_battenti.png

Автоматичний комфорт

Відкривайте свій гараж з комфортом: автоматичний привод Came для підйомно-поворотних або секційних воріт з нашого асортименту зробить ваше життя комфортнішим. Легше зробити, ніж сказати! Забудьте про потребу виходити з машини, забудьте темні підземні автостоянки, забудьте про зусилля, необхідні для відкривання важких воріт. Все стає набагато простіше, автоматика реагує на ваші команди з максимальною точністю і безпекою.

Серед безлічі рішень є лише одне, що ідеально підходить вам

Автоматика Came для підйомно-поворотних і секційних воріт ідеально підходить як для нового будівництва, так і для реконструкції існуючих споруд. Зупинивши свою увагу на рішенні, яке найкращим чином відповідає вашим потребам за розміром і функціональністю, ви зможете автоматизувати ворота без значних витрат і складних змін конструкції, отримавши в результаті систему з вбудованим приводом, яка має відмінні технічні характеристики і яка є максимально простою у використанні.


Перш ніж встановлювати автоматичні гаражні ворота, врахуйте такі моменти...

Існує два види підйомних гаражних воріт для побутового використання: підйомно-поворотні та секційні. Підйомно-поворотні складаються з цілісного полотна. Секційні ворота складаються з горизонтальних панелей, з’єднаних петлями, що піднімаючись ковзають по напрямним. При відчиненні вони переміщаються вгору, паралельно стелі та не виступають назовні приміщення гаража. Таким чином, вони залишають простір всередині та зовні гаража абсолютно вільним.

Щоб вибрати пристрій, який найкращим чином підходить для автоматичного керування воротами, потрібно враховувати тип і розмір воріт. У разі підйомно-поворотних воріт, слід враховувати, чи  висуваються вони назовні під час відкривання.

Увага: при виборі пристрою керування та для забезпечення правильної установки, необхідно враховувати доступний простір над отвором воріт.

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

Гаражні ворота

ПІДЙОМНО-ПОВОРОТНІ ВОРОТА

Гаражні ворота

Гаражні ворота

Для гаражних воріт приватного домоволодіння?

Ваш вибір VER1 (V6000) — рішення, яке дозволяє відкривати ворота зручно та безпечно. Потужний і компактний пристрій, простий у використанні, як побутовий прилад. Він швидко встановлюється без застосування будівельних робіт. Ремінні та ланцюгові напрямні дуже тихі та надійні. Система оснащена енкодером — електронним пристроєм, що забезпечує безперервний контроль пересування для максимальної безпеки.

Гаражні ворота

Важкі гаражні ворота? Гараж на декілька господарів?

Гарний привод VER2 (V700E) пасуватиме до стилю воріт вашого гаража. Призначений для великих підйомних секційних воріт площею до 16 м2. Така автоматика є ідеальним рішенням для установки в громадських гаражах і житлових комплексах, завдяки потужному тяговому зусиллю 1 200 Ньютонів.


Переваги, які ви отримуєте

Всі приводи для гаражних воріт CAME мають “smart” параметри, покликані спростити ваше життя та забезпечити повний контроль при відкриванні та закриванні воріт, незалежно від того, де вони встановлюються.

cancelli_a_battente_10.jpg

Сучасний дизайн, стійкість до негативних впливів довкілля, естетична сумісність з вашим об’єктом.

Гаражні ворота

Всі системи керування для гаражних воріт пройшли перевірку відповідно до європейських стандартів. Тому ви можете бути впевнені в безпеці системи, яка легко пройде сертифікацію компанії-інсталятора та може отримати юридичне підтвердження цього.

Гаражні ворота

Для максимальної ефективності в громадських місцях та житлових комплексах компанія CAME створила приводи на 24 вольт постійного струму. Ці системи гарантують безперебійну роботу навіть у разі збою електроживлення.

Гаражні ворота

Налаштуйте комфорт, функціональність і простоту керування вашими воротами. Ви можете вибрати модель дистанційного курування та аксесуари безпеки з урахуванням ваших потреб. Всі вони поєднуються між собою та повністю сумісні.


Гаражні ворота

Віддаючи перевагу пристроям CAME, ви обираєте безпеку. Кожна система керування має своє маркування EN Tested. Це означає, що вона була виготовлена та випробувана відповідно до суворих європейських стандартів, що стосуються сили впливу. Тому вона легко пройде сертифікацію у компанії, якій ви довірите встановлення системи на ворота.

Гаражні ворота

Маркування 100% Made in Italy (100% Зроблено в Італії) засвідчує оригінальність продукції. Свідчить про те, що вся продукція виготовлена якісно з надійних матеріалів, пройшла перевірку в жорсткому режимі на міцність і стійкість до екстремальних температур.CAME Україна вітає Вас!
Залиште ваш e-mail і отримайте корисну інформацію по продукції CAME
Якщо ви
  • Виробник воріт
  • Монтажник воріт
  • Системний інтегратор
  • Спеціаліст з систем безпеки
Натисніть сюди
Якщо ви
  • Шукаєте для власних потреб ворота, шлагбаум, домофон, паркувальну систему, боллард, систему контролю доступу та інше

Натисніть сюди
Не цікаво