Торгові центри

Торгові центри

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ ДЛЯ ТОРГОВИХ ЦЕНТРІВ

Кожний магазин, величезний торговий центр і невеликий супермаркет повинен гарантувати безпеку та зручність своїм відвідувачам на вході та виході. Завдяки рішенням, розробленим в компанії CAME, можна забезпечити якісне керування потоками відвідувачів в різних торговельних закладах з урахуванням ваших потреб.


Автоматичні двері

АВТОМАТИЧНІ ДВЕРІ

В автоматичних дверях SIPARIO використані найсучашніші технології, а їх монтаж здійснити зовсім нескладно. Привод для цих дверей дуже компактний — він займає всього 10 см. Це рішення поєднується з різними системами керування та безпеки. При великому потоці людей система доступу працюватиме надійно та точно. Також САМЕ пропонує спеціальний варіант — автоматичні двері з функцією «Антипаніка», які можна використовувати навіть при евакуації.

Автоматичні шлагбауми

АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ

Дорожній автоматичний шлагбаум GARD 4 — це краще рішення для забезпечення контролю доступу на територію з високою інтенсивністю руху, такі як платні парковки, підземні паркинги. Такий шлагбаум підключається до системи контролю доступу, і проїхати на територію може лише персонал, який має на це право. Шлагбауми GARD успішно застосовуються в паркувальних системах на території торгових центрів.

Турнікети

ТУРНІКЕТИ

Автоматизовані турнікети-хвіртки SALOON40. У цій моделі вишуканий сучасний дизайн поєднується з передовими технологіями, що забезпечують надійність роботи обладнання. Такі турнікети-хвіртки ідеально підходять для використання в супермаркетах з великим потоком покупців з візками. Автоматичне відкривання турнікета забезпечується завдяки радару-детектору руху, вбудованому в світлове кільце.

Автоматика для тентів, жалюзі та ролети

АВТОМАТИКА ДЛЯ ТЕНТІВ, ЖАЛЮЗІ ТА РОЛЕТИ

ART (Advanced Revolution Technology — передова революційна технологія) — це повний спектр сучасних, високоефективних рішень для тентів, ролет і жалюзі. ART гарантує безпеку та простоту використання для кінцевого споживача, а також легкість установки для монтажників.


Переваги, які ви отримуєте

Всі приводи CAME мають “smart” параметри, покликані спростити ваше життя та забезпечити повний контроль при відкриванні та закриванні воріт, незалежно від того, де вони встановлюються.

cancelli_a_battente_10.jpg

Сучасний дизайн, стійкість до негативних впливів довкілля, естетична сумісність з вашим об’єктом.

ce-logo.jpg

Всі системи керування пройшли перевірку відповідно до європейських стандартів безпеки використання.

cancelli_a_battente_09.png

Для максимальної ефективності в громадських місцях та житлових комплексах компанія CAME створила приводи на 24 вольт постійного струму. Ці системи гарантують безперебійну роботу навіть у разі збою електроживлення.

cancelli_a_battente_12.png

Налаштуйте комфорт, функціональність і простоту керування вашими воротами. Ви можете вибрати модель дистанційного курування та аксесуари безпеки з урахуванням ваших потреб. Всі вони поєднуються між собою та повністю сумісні.cancelli_a_battente_13.png

Віддаючи перевагу пристроям CAME, ви обираєте безпеку. Кожна система керування має своє маркування EN Tested. Це означає, що вона була виготовлена та випробувана відповідно до суворих європейських стандартів, що стосуються сили впливу.

cancelli_a_battente_14.png

Маркування 100% Made in Italy (100% Зроблено в Італії) засвідчує оригінальність продукції. Свідчить про те, що вся продукція виготовлена якісно з надійних матеріалів, пройшла перевірку в жорсткому режимі на міцність і стійкість до екстремальних температур.CAME Україна вітає Вас!
Залиште ваш e-mail і отримайте корисну інформацію по продукції CAME
Якщо ви
  • Виробник воріт
  • Монтажник воріт
  • Системний інтегратор
  • Спеціаліст з систем безпеки
Натисніть сюди
Якщо ви
  • Шукаєте для власних потреб ворота, шлагбаум, домофон, паркувальну систему, боллард, систему контролю доступу та інше

Натисніть сюди
Не цікаво