Офісні центри

Офісні центри

Офісні центри

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ ДЛЯ БІЗНЕС-ЦЕНТРІВ

Комфорт і безпека — одні з основних критеріїв, що характеризують робочий простір. У філософії компанії САМЕ ми приділяємо велику увагу задоволенню цих критеріїв. Ми постійно працюємо для досягнення більш високих стандартів якості, надійності та ефективності продукції, щоб максимально точно відповідати запитам клієнтів. Саме тому компанія САМЕ є лідером на міжнародному ринку автоматичних систем керування.


АВТОМАТИЧНІ ДВЕРІ

АВТОМАТИЧНІ ДВЕРІ

В автоматичних дверях SIPARIO використані найпередовіші технології, а їх встановлення здійснювати зовсім нескладно. Привод для цих дверей дуже компактний — він займає всього 10 см заввишки. Це рішення поєднується з різними системами керування та безпеки. З його допомогою можна створити дійсно надійну систему доступу.

gard8-application-8.jpg

АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ

Автоматичні дорожні шлагбауми GARD 4 — це краще рішення для забезпечення контролю доступу на підприємствах, де головне місце посідає безпека. Такий шлагбаум підключається до системи контролю доступу і проїхати на територію може лише персонал, який має на це право. Виключені будь-які несанкціоновані проникнення, вимоги безпеки дотримані. До переваг лінійки автоматичних шлагбаумів GARD 4, окрім надійності, варто також віднести сучасний дизайн, який вдало вписується в міську архітектуру.

ТУРНІКЕТИ

ТУРНІКЕТИ

Турнікет-трипод сімейства TWISTER — це рішення, яке зробить контроль на вході та виході з будівлі дуже зручним і надійним. Такий турнікет ідеально підійде для державних установ або підприємств із системою електронних перепусток. Конструкція турнікета виконана з високоміцної нержавіючої сталі та збирається відразу на заводі, що полегшує монтажні роботи на місці монтажу. Максимальну безпеку турнікета-трипода TWISTER забезпечує автоматичне розблокування та важіль «антипаніка», який опускається в аварійній ситуації, гарантуючи безпечну евакуацію.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ТЕНТІВ, ЖАЛЮЗІ ТА РОЛЕТИ

АВТОМАТИКА ДЛЯ ТЕНТІВ, ЖАЛЮЗІ ТА РОЛЕТИ

ART (Advanced Revolution Technology — передова революційна технологія) — це повний спектр сучасних, високоефективних рішень для тентів, ролет і жалюзі. ART гарантує безпеку та простоту використання для кінцевого споживача, а також легкість установки для монтажників. Автоматика ART включає внутрішньовальні приводи для ролет і тентів, автоматику індивідуального та групового керування, а також системи дистанційного керування, метеостанції з датчиками сонця, вітру та дощу.

ПРОМИСЛОВІ СКЛАДНІ ВОРОТА

ПРОМИСЛОВІ СКЛАДНІ ВОРОТА

Привод F4000 найчастіше використовується для автоматизації великих промислових складних воріт. Він є досить універсальним і для установки в житлових об’єктах на масивних розпашних двостулкових воротах, наприклад у частинах пожежної служби, на підприємствах автосервісу, складських приміщеннях та інших об’єктах.

ПРОМИСЛОВІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

ПРОМИСЛОВІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

Модель приводу CBX є найправильнішим рішенням для промислових секційних воріт. Привод оснащений енкодером (пристроєм, який контролює рух воріт у кожній точці) та випускається в двох версіях: -230/400В і =24В. C-BX з ланцюговою трансмісією — це ідеальний привод для складних і відкатних воріт великих розмірів. Ця автоматика має високу надійність і забезпечує таким громіздким конструкціям рівномірний і плавний хід при відкриванні та закриванні. Висока потужність тяги гарантується за рахунок трифазного виконання в приводах серії C-BXТ.


Переваги, які ви отримуєте

Всі приводи CAME мають “smart” параметри, покликані спростити ваше життя та забезпечити повний контроль при відкриванні та закриванні воріт, незалежно від того, де вони встановлюються.
cancelli_a_battente_10.jpg

Сучасний дизайн, стійкість до негативних впливів довкілля, естетична сумісність з вашим об’єктом.

ce-logo.jpg

Всі системи керування пройшли перевірку відповідно до європейських стандартів. Тому ви можете бути впевнені в безпеці системи, яка легко пройде сертифікацію компанії-інсталятора та може отримати юридичне підтвердження цього.

cancelli_a_battente_09.png

Для максимальной эффективности в общественных местах и жилищных комплексах компания CAME создала приводы на 24 вольт постоянного тока. Эти системы гарантируют бесперебойную работу даже в случае сбоя электропитания.

cancelli_a_battente_12.png

Налаштуйте комфорт, функціональність і простоту керування вашими воротами. Ви можете вибрати модель дистанційного курування та аксесуари безпеки з урахуванням ваших потреб. Всі вони поєднуються між собою та повністю сумісні.cancelli_a_battente_13.png

Віддаючи перевагу пристроям CAME, ви обираєте безпеку. Кожна система керування має своє маркування EN Tested. Це означає, що вона була виготовлена та випробувана відповідно до суворих європейських стандартів, що стосуються сили впливу. Тому вона легко пройде сертифікацію у компанії, якій ви довірите встановлення системи на ворота.

cancelli_a_battente_14.png

Маркування 100% Made in Italy (100% Зроблено в Італії) засвідчує оригінальність продукції. Свідчить про те, що вся продукція виготовлена якісно з надійних матеріалів, пройшла перевірку в жорсткому режимі на міцність і стійкість до екстремальних температур.CAME Україна вітає Вас!
Залиште ваш e-mail і отримайте корисну інформацію по продукції CAME
Якщо ви
  • Виробник воріт
  • Монтажник воріт
  • Системний інтегратор
  • Спеціаліст з систем безпеки
Натисніть сюди
Якщо ви
  • Шукаєте для власних потреб ворота, шлагбаум, домофон, паркувальну систему, боллард, систему контролю доступу та інше

Натисніть сюди
Не цікаво