Відкатні ворота

Відкатні ворота

Відкатні ворота

Відкатні ворота

Відкривайте свої ворота з комфортом:

Автоматичний привод для відкатних воріт Came з нашого асортименту зробить ваше життя комфортнішим. Легше зробити, ніж сказати! Забудьте про потребу виходити з машини, про дискомфорт від необхідності робити це під час дощу та холоду, забудьте про зусилля, необхідні для відкривання важких воріт. Все стає набагато простіше, автоматика реагує на ваші команди з максимальною точністю і безпекою.

Серед безлічі рішень є лише одне, що ідеально підходить вам

Автоматика для відкатних воріт Came ідеально підходить як для нового будівництва, так і для перебудови існуючих споруд. Зупинивши свою увагу на рішенні, яке найкращим чином відповідає вашим потребам, ви зможете автоматизувати ворота без значних витрат і складних змін конструкції, отримавши в результаті автоматизовану систему з приводом, що має відмінні технічні характеристики та максимальну простоту у використанні в будинку.


Перш ніж встановлювати автоматичні відкатні ворота, врахуйте такі моменти...

Відкатні ворота зазвичай складаються з однієї стулки, що відкривається вправо або вліво, ковзаючи по рейці або висуваючись у проріз, як безопорна консоль при використанні спеціальної фурнітури для консольних воріт. Для того, щоб стулка воріт вільно рухалася при відкриванні та закриванні, якість виготовлення та якість використовуваної фурнітури має велике значення.

Широкі проїзди, заїзд на височину, брак вільного простору для відкриття воріт всередину або назовні: у всіх цих випадках CAME рекомендує встановлювати відкатні ворота. Перше, що потрібно враховувати при виборі відповідного приводу — це вага і, в деяких випадках, довжина полотна воріт.


Відкатні ворота


Вам потрібна система керування воротами в приватному домоволодінні? Чи ви шукаєте рішення для воріт житлового комплексу?

CAME пропонує серію ВХ — автоматичні системи керування для різних потреб в плані розмірів і частоти використання. Автоматика цієї серії підходить, як для використання в окремо взятому будинку, так і в житловому комплексі. До серії ВХ входять моделі для відкривання воріт вагою 400 или 600 кг, також є рішення для важчих воріт – до 800 кг. Вам просто потрібно обрати продукт, який найкращим чином відповідає вашим потребам.

Найновіше рішення від компанії Came — автоматика BX24V. Такі приводи використовуються для воріт вагою від 400 до 600 кг. Це ідеальне рішення, якщо ви хочете мати автономну систему з акумулятором, а також для більш інтенсивного використання. Завдяки класичному дизайну та високій надійності ці приводи поза конкуренцією. 


Відкатні ворота

Великі ворота?

Якщо у вас великі ворота вагою до 2 200 кг, то вам потрібен привод ВК, який також є ідеальним рішенням для промислових конструкцій довжиною до 23 м.

Потужний, надійний і довговічний. 
Відкатні ворота

Часте використання? Дуже громіздкі ворота?

Зверніть увагу на автоматичну систему керування BY 3500T. Це ідеальне рішення для відкатних воріт значних розмірів, вагою до 3500 кг.
Привод найновішого покоління, що забезпечує виключно надійний контроль і безпеку.


Переваги, які ви отримуєте

Всі приводи для відкатних воріт CAME мають “smart” параметри, покликані спростити ваше життя та забезпечити повний контроль при відкриванні та закриванні воріт, незалежно від того, де вони встановлюються.

Відкатні ворота

Сучасний дизайн, стійкість до негативних впливів довкілля, естетична сумісність з вашим об’єктом.

ce-logo.jpg

Всі системи керування для відкатних воріт пройшли перевірку відповідно до європейських стандартів. Тому ви можете бути впевнені в безпеці системи, яка легко пройде сертифікацію компанії-інсталятора та може отримати юридичне підтвердження цього.

cancelli_a_battente_09.png

Для максимальної ефективності в громадських місцях та житлових комплексах компанія CAME створила приводи на 24 вольт постійного струму. Ці системи гарантують безперебійну роботу навіть у разі збою електроживлення.

cancelli_a_battente_12.png

Налаштуйте комфорт, функціональність і простоту керування вашими воротами. Ви можете вибрати модель дистанційного курування та аксесуари безпеки з урахуванням ваших потреб. Всі вони поєднуються між собою та повністю сумісні.cancelli_a_battente_13.png

Віддаючи перевагу пристроям CAME, ви обираєте безпеку. Кожна система керування має своє маркування EN Tested. Це означає, що вона була виготовлена та випробувана відповідно до суворих європейських стандартів, що стосуються сили впливу. Тому вона легко пройде сертифікацію у компанії, якій ви довірите встановлення системи на ворота.

cancelli_a_battente_14.png

Маркування 100% made in Italy (100% Зроблено в Італії) засвідчує оригінальність продукції. Свідчить про те, що вся продукція виготовлена якісно з надійних матеріалів, пройшла перевірку в жорсткому режимі на міцність і стійкість до екстремальних температур.


CAME Україна вітає Вас!
Залиште ваш e-mail і отримайте корисну інформацію по продукції CAME
Якщо ви
  • Виробник воріт
  • Монтажник воріт
  • Системний інтегратор
  • Спеціаліст з систем безпеки
Натисніть сюди
Якщо ви
  • Шукаєте для власних потреб ворота, шлагбаум, домофон, паркувальну систему, боллард, систему контролю доступу та інше

Натисніть сюди
Не цікаво