Спортивні споруди

Спортивні споруди

Спортивні споруди

РІШЕННЯ ДЛЯ СПОРТИВНИХ ОБ’ЄКТІВ

Рішення для контролю доступу САМЕ поєднують в собі універсальність використання, особливу увагу до дизайну, високу ефективність, безпеку. Їх використовують у фітнес-клубах та оздоровчих центрах, на стадіонах, в басейнах і на великих спортивних об’єктах.


Моторизований турнікет-хвіртка

МОТОРИЗОВАНИЙ ТУРНІКЕТ-ХВІРТКА

WING40 поєднує в собі чудовий дизайн і нові технології. Моторизований турнікет призначений для установки на входах в басейни, тренажерні зали та оздоровчі центри. Електричне гальмо, блоки живлення та керування розміщені в циліндричному корпусі, що має діаметр всього 168 мм. Хвірткою буде зручно користуватися і людям з обмеженими можливостями. Модель характеризується швидкою установкою та може використовуватися в парі з іншим турнікетом.

Турнікет повнозростовий

ТУРНІКЕТ ПОВНОЗРОСТОВИЙ

GUARDIAN — це турнікет у повний людський зріст, створений для інтенсивного застосування в місцях, де безпека є найважливішою вимогою. Ідеально підходить для використання на стадіонах. Він призначений для зовнішнього розміщення, а його корпус виготовлений з оцинкованої сталі та покритий спеціальною епоксидною фарбою.

Дорожні шлагбауми

ДОРОЖНІ ШЛАГБАУМИ

Автоматичні шлагбауми серії GARD можуть застосовуватися з різними системами контролю доступу. Зокрема, їх використовують в системах, які можуть визначити, запам’ятати та дозволити в’їзд і виїзд тільки уповноваженому персоналу для гарантування безпеки навколо великих спортивних об’єктів. Сучасний дизайн і висока надійність є перевагою всього спектру шлагбаумів CAME.

Автоматичні двері

АВТОМАТИЧНІ ДВЕРІ

В автоматичних дверях SIPARIO використані найпередовіші технології, а їх встановлення здійснювати зовсім нескладно. Привод для цих дверей дуже компактний — всього 10 см заввишки. Це ідеальне рішення для складних випадків з низькими балками дверних прорізів або з використанням підвісних стель. Модель SIPARIO дає можливість розробити витончені вхідні двері з радіокеруванням мікрохвильовим детектором руху та іншими пристроями.

Приводи для тентів, жалюзі та ролети

ПРИВОДИ ДЛЯ ТЕНТІВ, ЖАЛЮЗІ ТА РОЛЕТИ

ART (Advanced Revolution Technology — передова революційна технологія) — це повний спектр сучасних, високоефективних рішень для тентів, ролет і жалюзі. ART гарантує безпеку та простоту використання для кінцевого споживача, а також легкість установки для монтажників.


Переваги, які ви отримуєте

Всі приводи CAME мають “smart” параметри, покликані спростити ваше життя та забезпечити повний контроль при відкриванні та закриванні воріт, незалежно від того, де вони встановлюються.
cancelli_a_battente_10.jpg

Сучасний дизайн, стійкість до негативних впливів довкілля, естетична сумісність з вашим об’єктом.

ce-logo.jpg

Всі системи керування для пройшли перевірку відповідно до європейських стандартів. Тому ви можете бути впевнені в безпеці системи, яка легко пройде сертифікацію компанії-інсталятора та може отримати юридичне підтвердження цього.

cancelli_a_battente_09.png

Для максимальної ефективності в громадських місцях та житлових комплексах компанія CAME створила приводи на 24 вольт постійного струму. Ці системи гарантують безперебійну роботу навіть у разі збою електроживлення.

cancelli_a_battente_12.png

Налаштуйте комфорт, функціональність і простоту керування вашими воротами. Ви можете вибрати модель дистанційного курування та аксесуари безпеки з урахуванням ваших потреб. Всі вони поєднуються між собою та повністю сумісні.cancelli_a_battente_13.png

Віддаючи перевагу пристроям CAME, ви обираєте безпеку. Кожна система керування має своє маркування EN Tested.. Це означає, що вона була виготовлена та випробувана відповідно до суворих європейських стандартів, що стосуються сили впливу. Тому вона легко пройде сертифікацію у компанії, якій ви довірите встановлення системи на ворота.

cancelli_a_battente_14.png

Маркування 100% Made in Italy (100% Зроблено в Італії) засвідчує оригінальність продукції. Свідчить про те, що вся продукція виготовлена якісно з надійних матеріалів, пройшла перевірку в жорсткому режимі на міцність і стійкість до екстремальних температур.CAME Україна вітає Вас!
Залиште ваш e-mail і отримайте корисну інформацію по продукції CAME
Якщо ви
  • Виробник воріт
  • Монтажник воріт
  • Системний інтегратор
  • Спеціаліст з систем безпеки
Натисніть сюди
Якщо ви
  • Шукаєте для власних потреб ворота, шлагбаум, домофон, паркувальну систему, боллард, систему контролю доступу та інше

Натисніть сюди
Не цікаво