Паркувальні системи

Паркувальні системи

Паркувальні системи

ПАРКУВАЛЬНА СИСТЕМА PS ONE

Автоматичний модульний антивандальний платіжний термінал підходить для установки в місцях з великим потоком відвідувачів. Програмне забезпечення дозволяє налаштувати роботу в режимі самообслуговування з використанням банкнот, монет або кредитних карт.

Зручне ETHERNET-підключення. Ця передова система керування має можливість налаштування необмеженого числа периферійних пристроїв, зокрема автоматичних станцій оплати, в’їзних та виїзних терміналів, стійки для пропуску пішоходів та проїзду власникам перепусток, ручні каси. Всі ці пристрої підключаються до мережі Ethernet за допомогою протоколу TCP/IP через Центральний сервер. Модульне рішення розроблене спеціально для задоволення типових потреб при автоматизації малих, середніх і великих парковок.

ПАРКУВАЛЬНА СИСТЕМА PS ONE

АВТОМАТИЧНА КАСА ОПЛАТИ

Автоматичний модульний платіжний термінал виготовлений зі сталі та пофарбований фарбою, стійкою до зовнішніх впливів. Інтерфейс користувача дозволяє керувати видами оплати для валют різних країн, монетами та банкнотами. Автоматична станція оплати може бути оснащена механізмами повернення здачі для монет і банкнот. Крім того, для оплати можуть бути використані будь-які міжнародні дебетові та кредитні картки.

РУЧНІ КАСИ

Ручні каси являють собою ПК з 15" сенсорним монітором. До комплекту поставки комп’ютера входить спеціальне програмне забезпечення.

В’ЇЗНІ ТА ВИЇЗНІ ТЕРМІНАЛИ

Ці пристрої служать для автоматичного керування всіма в’їздами та виїздами паркування для разових відвідувачів та людей, що мають перепустки. Програмне забезпечення здійснює комплексне керівництво через локальну мережу та ARM-мікропроцесор, що керує всіма периферійними пристроями.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ СЕРВЕР І ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Програмне забезпечення керує всіма пристроями в’їзду та виїзду парковки. Центральний сервер відображає всі події в реляційній базі даних. Усі запити та статистичні функції доступні через інтернет-з’єднання в режимі реального часу. Можливе навіть дистанційне керування точками в’їзду та виїзду, а також VoIP-системою внутрішнього зв’язку. Система використовує принцип «хмарного» програмного забезпечення, що дозволяє уникнути прив’язки ПК користувача до певної операційної системи.


Переваги, які ви отримуєте

Всі приводи CAME мають “smart” параметри, покликані спростити ваше життя та забезпечити повний контроль при відкриванні та закриванні воріт, незалежно від того, де вони встановлюються.

cancelli_a_battente_10.jpg

Сучасний дизайн, стійкість до негативних впливів довкілля, естетична сумісність з вашим об’єктом.

ce-logo.jpg

Всі системи керування пройшли перевірку відповідно до європейських стандартів. Тому ви можете бути впевнені в безпеці системи, яка легко пройде сертифікацію компанії-інсталятора та може отримати юридичне підтвердження цього.

cancelli_a_battente_09.png

Для максимальної ефективності в громадських місцях та житлових комплексах компанія CAME створила приводи на 24 вольт постійного струму. Ці системи гарантують безперебійну роботу навіть у разі збою електроживлення.

cancelli_a_battente_12.png

Налаштуйте комфорт, функціональність і простоту керування вашими воротами. Ви можете вибрати модель дистанційного курування та аксесуари безпеки з урахуванням ваших потреб. Всі вони поєднуються між собою та повністю сумісні.cancelli_a_battente_13.png

Віддаючи перевагу пристроям CAME, ви обираєте безпеку. Кожна система керування має своє маркування EN Tested. Це означає, що вона була виготовлена та випробувана відповідно до суворих європейських стандартів, що стосуються сили впливу. Тому вона легко пройде сертифікацію у компанії, якій ви довірите встановлення системи на ворота.

cancelli_a_battente_14.png

Маркування 100% Made in Italy (100% Зроблено в Італії) засвідчує оригінальність продукції. Свідчить про те, що вся продукція виготовлена якісно з надійних матеріалів, пройшла перевірку в жорсткому режимі на міцність і стійкість до екстремальних температур.CAME Україна вітає Вас!
Залиште ваш e-mail і отримайте корисну інформацію по продукції CAME
Якщо ви
  • Виробник воріт
  • Монтажник воріт
  • Системний інтегратор
  • Спеціаліст з систем безпеки
Натисніть сюди
Якщо ви
  • Шукаєте для власних потреб ворота, шлагбаум, домофон, паркувальну систему, боллард, систему контролю доступу та інше

Натисніть сюди
Не цікаво