Якість CAME

Політика якості та екології

Рада директорів CAME Cancelli Automatici SpA вважає, що якість і безпека продукції, технологічні інновації, а також охорона довкілля є основними цінностями, що дозволяють CAME підтримувати конкурентоспроможність на ринку, зберігаючи лідируючі позиції, як на національному, так і на міжнародному рівні. Кадрові, технологічні, організаційні та фінансові ресурси — все це спрямовано на забезпечення дотримання наступних стандартів якості розробки, виробництва та продажу продукції:

One
Легше попередити, чим виправити...

CAME проводить детальне вивчення своїх виробничих процесів і періодично вдосконалює їх. Це дозволяє компанії завжди бути впевненою в тому, що вся продукція завжди відповідає нормам і стандартам якості.

Two
Повага до якості та екологічних норм

Came зобов’язується брати за мету дотримання правових норм щодо якості продукції та захисту довкілля.

Three
Постійно вдосконалюватися

CAME постійно підвищує ефективність своїх виробничих процесів і менеджменту за рахунок нових технологій задля максимального задоволення потреб ринку продуктами та послугами компанії. 

Four
Спілкування, консультації та співучасть

CAME зобов’язується поширювати свою політику та звертати увагу своїх співробітників на усвідомлення важливості охорони довкілля та питань якості, за рахунок використання відповідних навчальних програм і заходів.

TUV

CAME розробляє і займається виробництвом автоматики для воріт, шлагбаумів, парковок та автоматики контролю доступу на власній інженерно-виробничій базі в Італії.

Якість процесів керування CAME підтверджено сертифікатом ISO 9001:2000. Раціональне використання ресурсів довкілля підтверджено сертифікатом ISO 14001.

Більше 30 років досвіду виробництва автоматики забезпечили найвищу якість продукції CAME. Підтримання високих стандартів якості є складним обов’язком. Коли йдеться про якість, очевидно, що якість забезпечена на кожному етапі виробництва чи це етап розробки, який охоплює інженерів, дизайнерів, фахівців і техніків, чи на етапі придбання сировини та матеріалів, на етапі виробництва, при постійному і суворому контролі за якістю готової продукції. Ці високі стандарти дозволили CAME досягти визнання мільйонів користувачів і фахівців, нагород і сертифікатів від міжнародних організацій.

CAME Cancelli Automatici використовує комплексну систему управління якістю UNI EN ISO 9001:2000, а також систему екологічного менеджменту UNI EN ISO 14001:1996.


CAME Україна вітає Вас!
Залиште ваш e-mail і отримайте корисну інформацію по продукції CAME
Якщо ви
  • Виробник воріт
  • Монтажник воріт
  • Системний інтегратор
  • Спеціаліст з систем безпеки
Натисніть сюди
Якщо ви
  • Шукаєте для власних потреб ворота, шлагбаум, домофон, паркувальну систему, боллард, систему контролю доступу та інше

Натисніть сюди
Не цікаво