Новини

Новини

Запрошуємо до нового CAME

came_new_logo.png

Оновлена CAME GROUP представляє новий символ змін у своєму новому корпоративному брендингу: ідеальне поєднання технологій та людей зливається у стилізованому та візульно-динамічному символі людини який знаходиться в центрі всіх процесів.

Світ постійно зазнає змін, і технології задають темп його розвитку в передбачаючи появу нових, більш розвинених та складних горизонтів.

CAME вдихає життя у саме поняття “автоматика для людини”, яке символізує новий баланс у стосунках людини та технологій. Новий рівень комунікації, який дозволяє торкнути кожного у будь-якій частині світу, і який натхненний самим життям на створення нових сценаріїв  та перетворення дії в емоції.

Будь технологічним, залишайся людиною

За понад 60 років присутності на ринку, CAME утвердилася як компанія, що лідирує в багатьох галузях: Сьогодні CAME це Група, яка складається із багатьох організацій працюючих в різних частинах світу та які об’єднали всі свої  ресурси для спілкування ці світом “одним голосом”. CAME проголошує свій подальший розвиток такий, що базується на нових шляхах розуміння світу автоматизації, на чотирьох законах “автоматики для людини”, які окреслюють нову якість життя, призначені для людей, оскільки вона створена людьми.

Автоматики для людини

Ми намагаємося зазирнути у майбутнє, уявляючи яким може бути світ, які цінності потрібно розвивати: спілкування, ентузіазм та ноу-хау це ті якості, які дозволяють виявити найбільш перспективні можливості, допомогають людям автоматизувати та додати інтелект у їхні помешкання, використовуючи інтегровані технологічні рішення для забезпечення комфорту, безпеки та продуктивності.Підписка

Повернутися до списку


CAME Україна вітає Вас!
Залиште ваш e-mail і отримайте корисну інформацію по продукції CAME
Якщо ви
  • Виробник воріт
  • Монтажник воріт
  • Системний інтегратор
  • Спеціаліст з систем безпеки
Натисніть сюди
Якщо ви
  • Шукаєте для власних потреб ворота, шлагбаум, домофон, паркувальну систему, боллард, систему контролю доступу та інше

Натисніть сюди
Не цікаво